Kavel 1607 Gouden ring met monogram
Kavel 1607. Gouden ring met monogram

Een antieke 19e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden ring, gegraveerd met monogram. Aan de binnenzijde gemerkt met eikenblaadje en meesterteken ‘A.’.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Ringmaat 17,5 mm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel