Kavel 1606 Messing balans met stadswapen Amsterdam
Kavel 1606. Messing balans met stadswapen Amsterdam

Een 20e eeuwse messing balans, naar antiek voorbeeld. Met zes gewichtjes, de schaaltjes gemerkt met het stadskeur van Amsterdam en een kroontje.

Taxatiewaarde € 30 - € 50
Afmetingen Hoogte 24 cm
Conditie Eén gewichtje ontbreekt, lichte gebruikssporen.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel