Kavel 1605 Han Boerrigter 2x
Kavel 1605. Han Boerrigter 2x

Een 20e eeuws keramieken dekselpotje met bruin glazuur, aan de onderzijde gemerkt ‘Budget drakebord’, door Han Boerrigter (Nijmegen 1935 - Leeuwarden 2023). Met daarbij een monochroom vaasje, gesigneerd Han Boerrigter.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 6,5 en 9,5 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel