Kavel 1439 Hoedenspeld met gouden knop
Kavel 1439. Hoedenspeld met gouden knop

Een antieke hoedenspeld met 14 karaats (585/1000) geelgouden Zeeuwse Knoop. Gemerkt met belastingkeur.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 23,5 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel