Kavel 1438 Twee lodereindoosjes en een pillendoosje
Kavel 1438. Twee lodereindoosjes en een pillendoosje

Lot van drie 19e en 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren doosjes, waaronder één pepermunt - of pillendoosje, gecontourneerd & gegraveerd, mr. PK 74 = Pieter Kruijt Jr., werkzaam te Schoonhoven, jaarletter V (1855). En twee lodereindoosjes, één 20e eeuws, mr. Niekerk, Schoonhoven 1965, en één 19e eeuws, achtkantig, met schildje, jaarletter Z (1859)

Taxatiewaarde € 80 - € 100
Afmetingen Pillendoosje 5 x 5 cm
Conditie Met gebruikssporen en/of beschadigingen
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel