Kavel 1552 Keramieken sculptuur, J.Loos
Kavel 1552. Keramieken sculptuur, J.Loos

Een 20e eeuws sculptuur, figuur. Aan de onderzijde gesigneerd ‘J.Loos’, Längen, gedateerd 1995.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 40 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel