Kavel 1553 Lot divers Tichelaar Makkum (9x)
Kavel 1553. Lot divers Tichelaar Makkum (9x)

Lot divers 20e eeuws Tichelaar Makkum, blauw-wit en polychroom, waaronder wandborden en een theelichtje.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede wandbord 27,5 cm
Conditie Enkele objecten met lichte schade
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel