Kavel 1587 Lot met acht diverse blikken oa Droste en Van Nelle Koffie en Thee.
Kavel 1587. Lot met acht diverse blikken oa Droste en Van Nelle Koffie en Thee.

Lot met acht diverse formaten blikken oa Droste, waaronder een miniatuur monsterblikje, Van Slooten, Harlingen pepermunt en een Van Nelle Koffie en Thee blik naar een ontwerp van Jac Jongert.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste blik is 28 x 41 x 38 cm hoog. Kleinste blik is 2,5 x 2,5 x 4,5 cm.
Conditie Gebruikssporen, deels sleets, krassen en deuken
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel