Kavel 1586 Twaalf zilveren theelepels, Begeer
Kavel 1586. Twaalf zilveren theelepels, Begeer

Cassette gevuld met twaalf vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren theelepels, Nieuwe Kunst stijl. Aan de achterzijde gemerkt met zwaardje en ‘B’ in ruit = Begeer, Utrecht, periode 1906-1941.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 11 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel