| Kavel | 1616. Tijdschriftenhouder, Ernst Rockhausen |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse eikenhouten en messing tijdschriftenhouder , fa. Ernst Rockhausen Söhne. |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie IV - 18 december 2025 |
| Conditie | Lichte gebruikssporen |
| Huidig bod | € 95 |
| Verkocht voor | € 95 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |