Kavel 1617 Zilveren tasbeugel, Hooykaas Schoonhoven 1918
Kavel 1617. Zilveren tasbeugel, Hooykaas Schoonhoven 1918

Een vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren tasbeugel. Opengewerkt, met voorstelling van landschap met molen en schip en aan één zijde de Stier van Paulus Potter en andere zijde een herbergdecor. Gemerkt met lopende leeuw, minervakopje, meesterteken HH = Hendrik Hooykaas, Schoonhoven, jaarletter I (1918). Aan zwarte stoffen tas.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 26,5 cm, breedte 17 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel