| Kavel | 1503. Twee Duits zilveren doosjes |
| Omschrijving | Lot van twee antieke vroeg 20e eeuwse derde gehalte (800/1000) Duits zilveren doosjes, één met voorstelling van twee putti’s, één met voorstelling van een vissend jongetje. Beide gemerkt ‘800’ aan de onderzijde, tevens met kroontje. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie IV - 18 december 2025 |
| Afmetingen | Redelijke staat |
| Conditie | Doorsnede rond doosje 5 cm |
| Huidig bod | € 85 |
| Verkocht voor | € 85 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |