Kavel 1540 Verzameling zakdoeken, grotendeels 19e eeuws
Kavel 1540. Verzameling zakdoeken, grotendeels 19e eeuws

Grote verzameling antieke zakdoeken. Onder andere dertien 19e eeuwse exemplaren met Valencienne kant, diverse buitenlandse exemplaren, één gemerkt ‘Casino Neris’, ook België, Frankrijk en Malta. Daarbij ook twee 19e eeuwse kanten zakdoeken, vermoedelijk Honiton, Engeland 19e eeuw.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Diverse formaten, veel ca. 30 x 30 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel