Kavel 1541 WMF Ikora schaal
Kavel 1541. WMF Ikora schaal

Een grote 20e eeuwse glazen schaal met tincraquele. WMF, model Ikora, ontwerp Karl Wiedmann.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel