Kavel 1150 Zilveren slacouvert, van Kempen 1908
Kavel 1150. Zilveren slacouvert, van Kempen 1908

Een antiek vroeg 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren slacouvert, Haags Lof. Mr. van Kempen, jaarletter 1908.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Conditie Lepel met klein deukje in de bak
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel