| Kavel | 1281. Piet Hein van Asperen (1895-1969) |
| Omschrijving | Aquarel op papier, havengezicht. Linksonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969). Deze tekening is één van de originele tekeningen die later gebruikt is door Uitgeverij Interboek Leeuwarden voor de map 'Leven en Werk van Piet Hein van Asperen (1895-1969). Herkomst: familie van Asperen. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie IV - 27 maart 2025 |
| Afmetingen | 23 x 30 cm |
| Huidig bod | € 110 |
| Verkocht voor | € 110 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |