| Kavel | 1280. Sjoerd de Vries (1909-1996) |
| Omschrijving | Aquarel op papier, Fries meergezicht met zeilschip. Linksonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 – Alkmaar 1996). |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie IV - 27 maart 2025 |
| Afmetingen | 68 x 46 cm, lijst 57 x 77 cm |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |