Kavel 2284 19e eeuws zilveren inktstel met kristallen inktpotjes
Kavel 2284. 19e eeuws zilveren inktstel met kristallen inktpotjes

Een antiek 19e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren inktstel met greep en twee kristallen inktpotjes, één met zilveren strooideksel. Jaarletter X (1857), meesterteken ‘L8’ = Willem Littel, werkzaam te Amsterdam en Schoonhoven van 1837 tot 1879.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte 18 cm
Conditie Hengsel zit enigszins los, kristal met kleine chips, één potje mist deksel
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel