Kavel 2283 Bouke van der Sloot (1908-1995) - Boerderij
Kavel 2283. Bouke van der Sloot (1908-1995) - Boerderij

Houtskooltekening op papier, voorstelling van een Friese boerderij. Rechtsonder gesigneerd Bouke van der Sloot (Franeker 1908 - Leeuwarden 1995), gedateerd 1957.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 45 x 61 cm, 70 x 84 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel