Kavel 2115 Abe Gerlsma (1919-2012) - "De Grie Terschelling" & "Fryslan"
Kavel 2115. Abe Gerlsma (1919-2012) - "De Grie Terschelling" & "Fryslan"

Een kleuren ets op papier. "de Grie, Terschelling".Hierbij de ets "Fryslan"uit 1942. Beide gesigneerd Abe Gerlsma (1919-2012).

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 39 x 49 cm en 10 x 31 cm
Conditie Mooie conditie
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel