Kavel 2114 Een teakhouten sculptuur met een uit steen gestoken hoofd.
Kavel 2114. Een teakhouten sculptuur met een uit steen gestoken hoofd.

Een teakhouten vrouwlijke sculptuur met een uit steen gestoken hoofd. Niet gesigneerd.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 60 cm hoog.
Conditie In goede staat.
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel