Kavel 2111 Andries van der Sloot (1883-1955) - Ets Leeuwarden
Kavel 2111. Andries van der Sloot (1883-1955) - Ets Leeuwarden

Ets op papier, stadsgezicht Leeuwarden. Rechtsonder gesigneerd Andries van der Sloot (Schalsum 1883 – Leeuwarden 1955), gedateerd 1918.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 24,5 x 17,5 cm, lijst 47 x 37 cm
Conditie Vergeeld, vochtvlek op passe-partout
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel