Kavel 2110 Drie asbakjes, Hermes Parijs
Kavel 2110. Drie asbakjes, Hermes Parijs

Lot van drie 20e eeuwse asbakken, gedeeltelijk verguld, met decor van olifanten. Uitvoering Hermes, Parijs, ongemerkt.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Conditie Kleinste asbakje met chip binnenrand en hoekje
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel