Kavel 2075 Driedelig verzilverd theeservies, Walker & Hall
Kavel 2075. Driedelig verzilverd theeservies, Walker & Hall

Een 20e eeuws driedelig verzilverd theeservies met houten knop en greep, gemerkt Walker & Hall, Sheffield.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 28 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel