Kavel 2074 Zes 18e eeuwse optica prenten
Kavel 2074. Zes 18e eeuwse optica prenten

Zes 18e eeuwse gravures op papier, zgn optica prenten. Diverse stadsgezichten met hand gekleurd en uitgespaarde ramen .Ingelijst tussen twee glasplaten zodat het licht erdoor kan schijnen.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 26 x 38 cm
Conditie Mooie conditie
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel