Kavel 2242 Een Zuid-Holland platelen inktstel.
Kavel 2242. Een Zuid-Holland platelen inktstel.

Een platelen inktstel op ronde voet. Polychroom jugendstil floraal beschilderd. Gemerkt op de onderzijde voor Zuid-Holland, Gouda. ca 1915.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 10 cm hoog en 21 cm doorsnede.
Conditie Inktpot en deksel profesioneel gerestaureerd. Binnenpotje ontbreekt.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel