Kavel 2243 Twee Corona pijpvazen Gouda
Kavel 2243. Twee Corona pijpvazen Gouda

Twee platelen pijpvazen. Decor Corona, ontwerp van W.P. Hartgring. model nr 839. Met gestilleerde bloemen. Jaarteken voor 1919. Gemerkt Zuid-Holland, Gouda.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 35 cm
Conditie Eén vaas puntgaaf, andere beschadigd aan de hals en voet.
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel