Kavel 1914 Hangvitrine met verzameling theelepels
Kavel 1914. Hangvitrine met verzameling theelepels

Een 20e eeuwse hangvitrine, gevuld met zestig verzilverde lepeltje, thema Australië

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 74,5 x 46 x 7 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel