Kavel 1913 Zes zilveren theelepels. A.J. Driessen Schoonhoven
Kavel 1913. Zes zilveren theelepels. A.J. Driessen Schoonhoven

Een set van zes vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren theelepels, getorste en gegraveerde steel. Aan de achterzijde gemerkt met zwaardje en meesterteken ‘AJD’ in vierkant = fa. A.J. Driessen, werkzaam te Schoonhoven van 1923 tot 1943. In doosje, gemerkt J.F. Rekpo Sneek – Lemmer – Bolsward.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Goede staat, doosje versleten
Conditie Lengte lepeltjes 10,5 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel