Kavel 1992 Henk van Leeuwen (1890-1972)
Kavel 1992. Henk van Leeuwen (1890-1972)

Schilderij olieverf op paneel. Bosgezicht. Gesigneerd H (Henk) van Leeuwen (1890-1972). In originele lijst.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 30 x 40 cm.
Conditie Goede conditie. Lijst kleine beschadigingen.
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel