Kavel 1993 Zilveren miniatuur rijtuig en verzilverd rozenkransdoosje
Kavel 1993. Zilveren miniatuur rijtuig en verzilverd rozenkransdoosje

Een 20e eeuws verzilverd rozenkransdoosje, met daarbij een 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren miniatuur van een koets met paard.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doosje 5,5 x 4,5 cm, lengte rijtuig 5,5 cm
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel