Kavel 1875 Lode Pemmelaar (1942-1997). Zeefdruk. Stroken papier.
Kavel 1875. Lode Pemmelaar (1942-1997). Zeefdruk. Stroken papier.

Zeefruk op papier 55/75. Stroken papier in het blauw/wit. Gesigneerd Lode Pemmelaar (1947-1997)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 64 x 49 cm
Conditie Werk gaaf, beschadigingen aan de lijst.
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel