Kavel 1876 Twee paar verzilverde kandelaars
Kavel 1876. Twee paar verzilverde kandelaars

Lot van twee paar verzilverde kandelaars, beide op vierkante voet, één paar gemerkt ‘Coronet Plate’, één paar gemerkt met kroontje en gekruiste sleutels

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 12 en 17 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel