Kavel 2229 Lot 20e eeuwse Tichelaar Makkum borden (6x)
Kavel 2229. Lot 20e eeuwse Tichelaar Makkum borden (6x)

Lot van zes 20e eeuwse aardewerken wandborden, blauw-wit en polychroom gedecoreerd. Onder andere een blauw-witte spreukschotel met tekst ‘Doch dyn plicht en lit de ljue rabje’ en enkele polychroom gedecoreerd met bloemenmanden. Allen gemerkt Tichelaar Makkum.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede grootste bord 28,5 cm
Conditie Enkele exemplaren met kleine randschilfers
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel