Kavel 2230 Schilderij olieverf op doek. Landschap, gesigneerd CM '92
Kavel 2230. Schilderij olieverf op doek. Landschap, gesigneerd CM '92

Een schilderij olieverf op doek. Landschap/ open plek in het bos. Gesigneerd CM '92.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 63 x 76 cm.
Conditie Goede conditie.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel