Kavel 2113 Lot divers Tichelaar Makkum (7x)
Kavel 2113. Lot divers Tichelaar Makkum (7x)

Lot divers 20e eeuws aardewerk, polychroom gedecoreerd. Bestaande uit twee schenkkannen, een kom en vier wandborden.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte grootste schenkkan 23,5 cm
Conditie Eén wandbord en één schenkkan met flinters
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel