Kavel 1951 Lot diversen (3x), o.a. Porceleyne Fles bord
Kavel 1951. Lot diversen (3x), o.a. Porceleyne Fles bord

Lot diversen: een antiek ‘Sport’ sigarenblik met voorstelling van o.a. schaatsers en fietsers, een 18e eeuwse messing kraankan (beschadigd) en een Porceleyne Fles bord met opschrift ‘Och Zeil! Och Stoom! Kiest vrij uw sop, ik zoek het Hoopvol Hooger op - 1924’. Gemerkt Porceleyne Fles.

Taxatiewaarde € 30 - € 50
Afmetingen Doorsnede bordje 18 cm
Conditie Bordje in goede staat, kraankan zwaar beschadigd, blik flinke gebruikssporen
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel