Kavel 1950 Twee zilveren lepels
Kavel 1950. Twee zilveren lepels

Lot van twee vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren lepels, Haags Lof. Gemerkt van Kempen, 1917 & 1919. Gegraveerd met initialen.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 21 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel