Kavel 2167 Onduidelijk gesigneerd. Aquarel centralpark New York.
Kavel 2167. Onduidelijk gesigneerd. Aquarel centralpark New York.

Een aquarel op papier. Gezicht op centralpark in New York met de wolkenkrabbers in de achtergrond. Gedateerd 16/10/1992 en onduidelijk gesigneerd. Gelijst.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 26 x 37 cm
Conditie Goede staat.
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel