Kavel 2168 Twee platelen dekselvazen.
Kavel 2168. Twee platelen dekselvazen.

Twee platelen deskelvazen. Beide floraal polychroom. Waarvan 1 gemerkt voor Zuid-Holland, Gouda.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 40 en 38 cm hoog.
Conditie 1 deksel gelijmd.
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel