Kavel 1878 Twee lodereindoosjes en luciferdoosjes
Kavel 1878. Twee lodereindoosjes en luciferdoosjes

Lot van twee antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren lodereindoosjes, met daarbij een 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren luciferdoosje met herbergdecor.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Eén zwaar beschadigd onderzijde
Conditie Hoogte lodereindoosjes 4 cm
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel