Kavel 1877 Pit van Loo (1905-1991) - Hooibulten
Kavel 1877. Pit van Loo (1905-1991) - Hooibulten

Krijttekening op papier, voorstelling van een hooibult. Rechtsonder gesigneerd Pit van Loo (Winsum 1905 – Haren 1991), gedateerd 1961.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 41 x 57 cm, lijst 55 x 70 cm
Conditie Vochtvlek rechtsonder
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel