| Kavel | 2244. Willem Gerard Hofker (1902-1981) - Ets, paard |
| Omschrijving | Mezzotint op papier, voorstelling van een staand paard.Linksonder gesigneerd Willem Gerard Hofker (den Haag 1902 - Amsterdam 1981), |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie V - 19 december 2025 |
| Afmetingen | 20 x 24,5 cm, lijst 39 x 44,5 cm |
| Huidig bod | € 170 |
| Verkocht voor | € 170 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |