Kavel 2400 18e eeuwse melkglazen theepot
Kavel 2400. 18e eeuwse melkglazen theepot

Een zeldame 18e eeuwse melkglazen theepot met originele deksel, 13,5 cm hoog en 16 cm lang. Polychroom floraal rondom. Navolging van Chinees porselein. Barst onderzijde buik.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel