Kavel 2401 Lot diversen Kerst artikelen.
Kavel 2401. Lot diversen Kerst artikelen.

Lot diversen. Bestaande uit Kerstartikelen, waaronder poppen, gietijzeren kerstboom standaards, etc.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Conditie Gebruikssporen en beschadigingen.
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel