Kavel 2766 20e eeuws tijdschriftenmeubel
Kavel 2766. 20e eeuws tijdschriftenmeubel

Klassiek tijdschriften meubel, verrijdbaar, met uittschuifplank.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 58,5 x 57,5 x 36,5 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel