Kavel 2767 Sal Meijer (1877-1965) - Weteringstraat, Amsterdam
Kavel 2767. Sal Meijer (1877-1965) - Weteringstraat, Amsterdam

Ets op papier, voorstelling van een straatje, ‘Weteringstraat’, Amsterdam. Rechtsonder gesigneerd Sal Meijer (Amsterdam 1877 – Blaricum 1965).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel