Kavel 2745 20e eeuwse spiegel
Kavel 2745. 20e eeuwse spiegel

Een 20e eeuwse spiegel, rechthoekig, met facetgeslepen glas en vergulde lijst.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 121 x 43,5 cm, 141 x 64,5 cm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel