Kavel 2744 Lot divers zilveren schepwerk (7x)
Kavel 2744. Lot divers zilveren schepwerk (7x)

Lot divers 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren schepwerk, waaronder een klontjestang met roosjesdecor, suikerschepje met voorstelling van de Stier van Paulus Potter, souvenirlepels ‘Kampen’ en ‘Groningen’, twee theelepels met florale steelbekroning en een bijpassende suikerschep.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte grootste suikerschep 13 cm
Conditie Gebruikssporen, suikerschepje gerepareerd
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel