Kavel 2470 Antieke naaldenkoker, ca. 1800, met zilveren naald
Kavel 2470. Antieke naaldenkoker, ca. 1800, met zilveren naald

Een antieke 18e of vroeg 19e eeuws zilveren naaldenkoker, met gedreven decor van figuren. Aan de onderzijde gemerkt met jaarletter A, meesterteken KS en onduidelijk stadskeur. Met daarbij een vroeg 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren naald.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 7,5 en 11 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel